Walkthrough: Café Enchanté

W „Café Enchanté” będziemy mogli zobaczyć ścieżki pięciu love interest, z czego cztery z nich dostępne są od samego początku, a ostatnia – Misyra (najbardziej powiązana z głównym plotem) – staje się odblokowana dopiero po ukończeniu wszystkich poprzedzających historii. „Café Enchanté” ma również dość długi, wspólny dla wszystkich common route i to w trakcie wyborów dokonywanych w jego obrębie zdeterminujemy, na ścieżkę którego z bohaterów wkroczymy po ośmym rozdziale.

Sugerowana kolejność przechodzenia wątków:

Canus Espada → Ignis Carbunculus → Rindou Kaoru → Il Fado de Rie → Misyr Rex


Canus Espada

Ignis Carbunculus

Rindou Kaoru

Il Fado de Rie

Misyr Rex

3 komentarze do “Walkthrough: Café Enchanté

 • 15 listopada 2020 o 18:21
  Permalink

  Dzięki, ten opis bardzo mi się przyda, bo planuje kupić tą grę (jak będę miała kasę oczywiście, bo switcha na 100% będę mieć :D)
  Najbardziej ze wszystkich postaci zainteresował mnie Fado, a kolei Canus mnie przeraża ;v
  Po co do cholery dali człowieka bez głowy w grze otome? xddd

  • 15 listopada 2020 o 21:40
   Permalink

   Hej! Dziękuję za szczegółowe info o A3! (Usunęłam tę część z Twojego komentarza, bo przeniosłam już wszystko na podstronę o anime). Powoli przechodzę aplikację, więc jeszcze trochę to zajmie, ale recenzja na pewno się pojawi. 🙂 A Canus to w sumie sympatyczna postać. Chyba najmniej problematyczny z całej grupy. Pewnie podzielę się szerszą opinią o jego ścieżce na dniach. Jak się tylko ogarnę i zabiorę za pisanie o „Cafe Enchante”.

   • 15 listopada 2020 o 22:01
    Permalink

    Yay! ^^
    Nie mogę się doczekać jak zrecenzujesz A3!
    Co do Cafe Enchante będę szczera – oceniłam postacie po wyglądzie i ilustracjach więc oczywiście mogę się mylić (Z resztą zobaczymy jak już tą grę przejdę, może „bezgłowy rycerz” mnie do siebie przekona? XD

Dodaj komentarz

Translate »
error

Spodobał Ci się blog? Możesz śledzić moje kanały i dać mi o tym znać~! (b ᵔ▽ᵔ)b