Walkthrough: Piofiore Fated Memories

W „Piofiore: Fated Memories” będziemy mieli możliwość przyjrzeć się działalności jednego z przestępczych stronnictw lub Kościoła – co reprezentują poszczególne postaci. Na początek dostępne są tylko ścieżki Dantego lub Nicoli, a po nich zyskujemy dostęp do ścieżki Orloka lub Yanga. Ścieżka Gilberta staje się dostępna dopiero po ukończeniu wątków pozostałych 4 panów, a po niej odblokowuje się „Finale” (czyli prawdziwe zakończenie lub ścieżka ukrytej postaci). Każda opowieść podzielona jest na Best Ending, Good Ending i Bad Ending, które dają nam w nagrodę inne CG oraz kilka krótkich zakończeń prowadzących zwykle do śmierci MC tzw. Death Ending. Po ukończeniu każdej ścieżki warto zajrzeć jeszcze do „Extras”, bo znajdują się tam dodatkowe short stories, które również dają CG i są napisane z perspektywy love interest.

Sugerowana kolejność przechodzenia wątków:

Nicola Francesca → Dante Falzone → Yang → Orlok → Gilbert Redford → Finale.

Zalecam również zapoznawać się z całym contentem na postać tzn. najpierw La Storia (czyli główna opowieść), potem Short Story, kontynuacją po Best Endingu – co odblokuje nam kolejne CG i wreszcie kontynuacją po Bad Endingu – dla ostatniego CG.

Niektóre z Meanwhile Stories, które odblokowaliśmy w innych ścieżkach, a mają znaczenie dla fabuły, zostaną uruchomione automatycznie. Inne musimy odpalić sami, ale oznaczyłam takie przypadki w solucji.

W grze pojawia się również kilka wyborów, które stają się dostępne dopiero po ukończeniu jakiejś wcześniejszej ścieżki. Takie przypadki zostały zaznaczone w opcjach poniżej kolorem niebieskim. Nie przejmujcie się zatem, jeśli u Was nie są dostępne, bo być może zdecydowaliście się na inną kolejność postaci niż sugerowana.

Dante Falzone

Nicola Francesca

Yang (dostępny dopiero po ukończeniu ścieżki Dante lub Nicoli)

Orlok (dostępny dopiero po ukończeniu ścieżki Dante lub Nicoli)

Gilbert Redford (dostępny dopiero po ukończeniu ścieżek wszystkich, innych LI)

Finale (dostępne dopiero po ukończeniu wszystkich, innych ścieżek wszystkich)

Dodaj komentarz

Translate »
error

Spodobał Ci się blog? Możesz śledzić moje kanały i dać mi o tym znać~! (b ᵔ▽ᵔ)b