Walkthrough: Psychedelica of the Ashen Hawk

Podobnie jak poprzednia część gry Psychedelica of the Ashen Hawk to produkcja bardzo liniowa, gdzie przez większość czasu będziemy przechodzili common route (80% gry) i jedynie kilka z wyborów doprowadzi nas do innego endingu, dedykowanego konkretnej postaci.

LI jest w sumie 4, z czego Lugus posiada dwa typy zakończeń (= Lugus Ending i Girl Ending), podobnie jak Ash/Hugh (Traveler Ending i Hugh Ending), a bracia z Klanu Wilka jedno wspólne (= Wolf Ending) poza swoimi indywidualnymi.

Zalecana kolejność przechodzenia wątków to:

Common Route (Wolf Ending) → People Ending → Heroes Ending → Bad Ending → Lord Ending → Lavan Ending → Levi Ending Girl Ending → Lugus Ending → Hugh Ending → Traveler Ending → Links Ending

W grze będziemy także mogli kupować dodatkowe scenariusze za punkty zdobyte podczas rozmów z mieszkańcami, dlatego zalecam częste powracanie do mapy i plotkowanie z wszystkimi postaciami zarówno jako Jed, jak i Eiar. Należy tylko pamiętać, że niektóre z nich są dostępne dopiero po przynajmniej jednokrotnym ukończeniu gry lub zobaczeniu konkretnego endingu – stąd zalecam zostawienie sobie tego na koniec.

W celu zobaczenia konkretnego fragmentu fabuły lub po prostu cofnięcia się do wcześniejszej „mapy” warto użyć flow charta, który jest dostępny z każdego poziomu gry i odblokowuje się wraz z naszym postępem w fabule.

Tutaj znajdziecie pełen flow chart po odblokowaniu: FLOW CHART (full version)

Uwaga: poradnik zakłada, że przed przejściem do następnego rozdziału zostały przeczytane wszystkie dostępne plotki, dodatkowe scenariusze i notatki.

Common Route

Lavan

Levi

Lugus

Hugh

Dodaj komentarz

Translate »
error

Spodobał Ci się blog? Możesz śledzić moje kanały i dać mi o tym znać~! (b ᵔ▽ᵔ)b